Anasayfa » Otomotiv » Kubota Motor Eğitim Laboratuvarı Açıldı

Kubota Motor Eğitim Laboratuvarı Açıldı

22 Kasım 2015 | kez okundu | Yorum Yok
Kubota Motor Eğitim Laboratuvarı Açıldı

Okulumuz Bağcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi motorlu araçlar teknolojisi alanına güzel bir laboratuvar daha kazandırmış bulunmaktayız. Japonyanın ve dünyanın önde gelen motor üreticilerinden birisi olan Kubota Motor‘un Türkiye distribitörlüğünü elinde bulunduran Altınboğa Makina Tic. A.Ş. tarafından okulumuz bünyesine kazandırılan Kubota Motor Eğitim Laboratuvarının açılışını 16.11.2015 tarihinde bölümümüzde gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Altınboğa Makina Tic. A.Ş. yönetim kurulu başkanı sayın Memet Demirağ beye bu güzel yardımından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca açılışımıza Katılan Memet Demirağ beyin değerli annesi, kız kardeşleri ve değerli ortaklarından Şenol Demirağ beye de teşekkürlerimizi sunuyoruz. Memet Demirağ beyin bizlere aktardığına göre Rahmetli babası ve değerli iş adamlarımızdan Oktay Demirağ anısına yapılan bu donanımlı Kubota Motor Eğitim atölyemizin öncelikle değerli öğrencilerimize, velilerimize, değerli öğretmenlerimize, okulumuza ve sanayiye hayırlar getirmesini allahtan niyaz ediyorum.

Ayrıca açılışa katılarak bizleri onurlandıran Sayın Bağcılar Kaymakamımız Erdal Çakır bey’e, Bağcılar Belediye Başkanı Yardımcısı Cemil Şahin bey’e, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür yardımcımız Sayın Serkan Gür Bey’e, Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Yılmaz bey’e, İstanbul Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Dr. İsmail Türker Çelik bey’e, Altınboğa Makina Yönetim kuruluna, Altınboğa Makinanın değerli çalışanlarına ve diğer tüm servislerinin değerli katılımcılarına, okulumuz idare ve öğretmenlerine, değerli öğrencilerimize, değerli çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunarım.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Bakan'dan flaş yerli otomobil açıklaması başlıklı makalemizde fikri ışık yerli otomobil, yerli oto ve Yerli otomobil hakkında bilgiler verilmektedir.

Otobil
Oyun Cini Adım Abdullah Yanık. Elazığ Fırat Üniversitesi Makine Eğitim Bölümü Motor Öğretmenliği 1998 yılı mezunuyum. Halen Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde motorlu araçlar teknolojisi öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda bu bölümde alan şefi olarak çalışıyorum.
Bu yazı hakkında birşeyler yazmak istermisiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Aşağıdaki HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>