Anasayfa » Otobil Animasyon » Animasayon (El Tesviyeciliği)

Animasayon (El Tesviyeciliği)

18 Nisan 2011 | kez okundu | Yorum Yok
Animasayon (El Tesviyeciliği)

Modüler sistemde bahsedilen tüm markalama aletlerinin bulunduğu bu animasyonda tesviyecilikte kullanılan markalama aletlerinin ne olduğunu ve ne işlere yaradıklarını göreceksiniz. Bu animasyonda; Çekiç, çizecek, pergel, pleyt, gönyeler ve daha bir çok markalama elemanlarını kullanılışını öğreneceksiniz. Sizler derslerde öğrencilerinize bu animasyonları seyrettiriken, öğrencilerimizde bu animasyonda kullanılan aletleri inceleme fırsatları olacaktır.

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Animasyon (Marş Motoru) başlıklı makalemizde Marş animasyon, Marş Motoru ve otobil animasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Otobil
Oyun Cini Adım Abdullah Yanık. Elazığ Fırat Üniversitesi Makine Eğitim Bölümü Motor Öğretmenliği 1998 yılı mezunuyum. Halen Bağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde motorlu araçlar teknolojisi öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda bu bölümde alan şefi olarak çalışıyorum.
Bu yazı hakkında birşeyler yazmak istermisiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Aşağıdaki HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>